Dom Na Sprzedaż Opole

  • Bookmark this on Hatena Bookmark
  • Hatena Bookmark - Dom Na Sprzedaż Opole
  • Share on Facebook
  • Post to Google Buzz
  • Bookmark this on Yahoo Bookmark
  • Bookmark this on Livedoor Clip
  • Share on FriendFeed

Proponujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Chróścicach, gmina Dobrzeń Wielki pow. Nasze sukcesy osiągamy dzięki kompleksowej i profesjonalnej obsłudze, która zdobywa zaufanie coraz większej liczby klientów…. 100% ogłoszeń dla hasła nieruchomości na sprzedaż ma zdjęcia. Liczba zdjęć w ogłoszeniu dla hasła Działka Rekreacyjna Bezpośrednio Opole to 1,9. Średnia cena za metr kwadratowy w tym wyszukiwaniu to sixty nine,sixty seven zł/m². Przy średniej cenie 370 978,72 zł i powierzchni 5 324m².

Pośrednicy oraz Agenci pracujący w firmie, zapewniają miłą i profesjonalną obsługę klientów, działając w ramach organizacyjnych firmy spełniają wszystkie warunki określone w Ustawie gospodarce nieruchomościami, posiadają wymagane licencje państwowe lub uprawnienia zawodowe oraz biorą udział w licznych szkoleniach i stale podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Firma oraz każdy z pośredników posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.Firma posiada brand działki opole, które jest znakiem zastrzeżonym od 7 lat. Jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilno – prawnej. Biuro przywiązuje dużą wagę do reklamy i promocji swoich usług, poszukuje nieustannie nowoczesnych rozwiązań. Stara się wprowadzać innowacje jak również jest otwarte na nowe pomysły, aby być rozpoznawanym, konkurencyjnym na dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Opole w województwie opolskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Sosnkowskiego 40-forty two. Korespondencyjny kod pocztowy to: 45-273 Opole. Kompletne współrzędne GPS to: 50.6822528039216N, 17.9458627254902E. Branża, w której specjalizuje się firma “Az Gwarancja. Biuro Nieruchomości.” to Kupno, sprzedaż i wynajem nieruchomości.

Tags: , ,

Comments are closed.